Company

SOCAR − бренд, що належить найбільшій вертикально-інтегрованої нафтогазової корпорації Азербайджану, − Державній нафтовій компанії Азербайджанської Республіки (State Oil Company of Azerbaijan Republic, звідси абревіатура SOCAR).

Наявність потужних активів в Азербайджані та за його кордонами, інноваційний підхід та відповідність високим міжнародним стандартам забезпечують SOCAR активну діяльність на паливно-енергетичному ринку світу.

Нині SOCAR та його дочірні підприємства взаємодіють з 25 компаніями з 15 країн. У різних напрямках нафтогазової промисловості SOCAR та його структурними підрозділами спільно з іноземними компаніями засновано 37 спільних підприємств та 7 альянсів.

SOCAR веде діяльність у Грузії, Туреччині, Румунії, Австрії, Швейцарії, Казахстані, Великобританії,Ірані, Німеччині, Україні. Торгові відгалуження Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки діють у Швейцарії, Сінгапурі, В'єтнамі, Нігерії та інших країнах.

УКРАЇНА

В Україні SOCAR розпочав свою діяльність у 2009 році. З того часу ведеться розбудова мережі брендових автозаправних комплексів, відмінними рисами яких є якість, сервіс та інновації.

Читати далі

Принципи, якими керуються у компанії: