ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ:

Придбайте будь-який вид пального на суму від 500 грн., або товари магазину і кафе (окрім послуг мийки, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюну) на суму від 200 грн., і розрахуйтеся готівкою, або банківською карткою.

Касир запропонує Вам взяти участь в миттєвій акції-розіграші, вибравши один зі смачних подарунків – печиво з віщуванням. Під подарунком мається на увазі або саме печиво з передбаченням, або печиво з призом.

Віщування або назву призу надруковано на папірці, який знаходиться всередині печива.

Якщо Ви виграли приз – зверніться до оператора АЗК та зафіксуйте факт виграшу, надавши чек з покупки та папірець з назвою призу.

Зателефонуйте на гарячу лінію SOCAR за номером 0 800 50 85 85 та повідомте про свій виграш! Оператор проінформує де Ви зможете забрати приз.

Призи надаються переможцям протягом місяця з моменту повідомлення учасником про виграш.

Також, за кожен день візиту та участі в акції, при купівлі пального на суму від 500 грн, надавши при цьому свою картку «LEVEL», Ви отримуєте + 1% накопичувальної знижки у вигляді дисконту на заправку до 100 літрів (будь-яким видом пального одноразово з 1 квітня до 31 травня 2017 року).

Дисконт – це накопичена знижка до 9 грн за один літр пального при наступній купівлі, яка нараховується на картку лояльності «LEVEL» у вигляді підвищеного розміру нарахування бонусів.

Картка «LEVEL» – індивідуальна, бонусна, накопичувальна картка лояльності постійного покупця АЗК «SOCAR».

Для накопичення знижки враховується тільки одна заправка за одну календарну добу.

31 березня 2017 року Вам буде повідомлено про розмір персональної накопиченої знижки.

Чеки, за якими були проведені операції повернення, не беруть участі в розіграші.

Компанія SOCAR має право відмовити учаснику в передачі призу, якщо умови акції не були ним виконані або були виконані не в повному обсязі.

Під час передачі призу учаснику, переможець повинен надати відповідальній особі компанії SOCAR, чек, що підтверджує оплату палива на суму від 500 грн., або супутніх товарів на суму від 200 грн.

У розіграші не беруть участь чеки, що підтверджують оплату палива смарт-картами або бланками - дозволу (паливні талони).

Учасник Акції – фізична особа, яка досягла 18-річного віку і є покупцем у розумінні Закону України «Про захист прав споживачів» та, яка надала свою згоду на участь в Акції, шляхом здійснення розрахункової операції та/або шляхом надання своєї зареєстрованої картки «LEVEL» при здійсненні такої операції, чим однозначно підтвердила факт ознайомлення з даними правилами та умовами Акції в повному обсязі та погодилась з ними, внаслідок чого приєдналась до акції.