Навігацію відкрито. SOCAR спустив на воду АЗС у Києві та Одесі

З метою розвитку водного туризму у Києві і Одесі відкрито сезон роботи заправних станцій на воді для заправки маломірного флоту - катерів, яхт, моторних човнів, гідроциклів.

Плавучі заправні станції мають багатоступінчасту систему захисту від розливів нафтопродуктів і забруднення прилеглої акваторії і відповідають всім екологічним стандартам ЄС і України. Навіс бункеровщиків  забезпечує захист верхньої палуби від дощу і сонячної радіації. В обов'язковому порядку на борту суден присутня екологічна аптечка (сорбет, бонові загородження).

АЗС на воді працюють у вигляді несамохідних паливороздавальних судів - «Баку-1» в Києві, що розташований у парку Дружби народів на території столичного яхт-клубу «Примател» на річці Дніпро, і «Гянджа» в Одесі, що знаходиться в акваторії яхт-клубу «Совіньон».

Зручне розташування водних АЗС у Києві та Одесі дозволяє власникам водного транспорту швидко і безпечно дозаправити свої яхти, човни, катери, гідроцикли.

На зазначених водних АЗС одночасно можуть заправлятися  два судна одночасно: одне - дизельним пальним Nano, інше - бензином Nano 95. Розрахуватися за придбане пальне можливо як готівкою, так і банківськими та паливними картками.

Звертаємо увагу власників водного транспорту! Поповнення запасів палива з пістолета ТРК у спеціально обладнаному місці, а не шляхом самовільного переливання пального в бак з каністр, дозволяє уникнути забруднення навколишнього середовища і адміністративних стягнень за розлив нафтопродуктів у воду і за перевезення на борту суден вогненебезпечного вантажу, яким є усі види пального.