Дипломати і представники влади відвідали парк дружби Заріфи Алієвої

У день народження всесвітньо відомого медика і першої леді Азербайджану (1969-1982 рр.) Заріфи Алієвої представники широкої громадськості вшанували її пам'ять в парку, побудованому Представництвом SOCAR в Україні на її честь у м. Ірпінь.

Серед гостей на урочистостях  були: Надзвичайний і уповноважений посол Азербайджану в Україні Ейнулла Мадатлі, депутат Міллі Меджлісу Азербайджану Ельміра Ахундова, депутат Верховної Ради України Роман Насіров, голова Представництва SOCAR в Україні Ельчін Мамєдов, мер м. Ірпінь Володимир Карплюк, представники молодіжних азербайджанських організацій та діаспори в Україні.

«Парк та місто Ірпінь, в якому ми звели його, асоціюються з душею і добротою Заріфи Алієвої. Парку притаманний справжній магнетизм, він причаровує, - зазначив під час виступу голова Представництва SOCAR в Україні Ельчін Мамєдов. – Дякую керівництво міста Ірпеня за підтримку, повагу і поділ наших культурних цінностей».

У м. Ірпені іменем Заріфи Алієвої так само названа спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов, а також вулиця, на якій розташована ця школа.