Зимовий дизель у мережі АЗК SOCAR

З пониженням температури повітря нижче 0° С для власників автомобілів з дизельними двигунами на українських автозаправках мережі SOCAR розпочалася реалізація спеціального зимового дизельного пального Nano.

Зимове дизельне пальне характеризується низьким вмістом парафінів і граничною температурою фільтрації до -26°С, при якій дизпаливо не кристалізується і вільно проходить крізь паливні фільтри.

Швидкий запуск двигуна при використанні зимового дизпалива «Nano» визначає його цетанове число 51. У морози воно забезпечує більший ККД дизельного двигуна і повне згоряння пального.
Зимове дизпаливо «Nano» відповідає екологічному стандарту «Євро-5», місткість сірки в ньому не перевищує 0,10 мг/кг.

До його складу також входять диспергатор парафінів, депрессорная і миючі присадки. Усі ці компоненти запобігають осадженню парафінів, знижують температуру гелеутворення і помутніння, а також очищують паливну систему автомобіля від нагару.

Зимове дизпаливо TM «Nano» відповідає вимогам Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного паливами і ДСТУ 4840:2007 (Паливо дизельне підвищеної якості).