Чотири десятки: SOCAR відкрив в Україні 40-й АЗК

SOCAR продовжує розширювати мережу автозаправних комплексів преміум-класу в Україні. Новий АЗК, який став сороковим за рахунком брендовим автозаправним комплексом компанії, розташувався при виїзді з м. Обухів Київської області до столиці України.

Нановому автозаправному комплексі реалізується паливо, вироблене модернізованими НПЗ Польщі, Литви, Білорусі, що відповідає екологічному стандарту «Євро-5». Лінійка нафтопродуктів представлена різними видами пального: бензинами А-92, А-95, А-95 «Nano», дизельним пальним «Nano», скрапленим газом.

Трасове розташування АЗСSOCAR в Обухові зумовило варіативність безкоштовних сервісів для задоволення різних потреб клієнтів. До таких сервісів freeofcharge відносяться: підкачка шин, долив води в бачок омивача, Wi-Fi, користування принтером і сканером, підзарядка мобільних телефонів, парковка, WC, пеленальний столик для немовлят.

Традиційно на автозаправному комплексі працює BUTA Cafe, де пропонуються ароматна кава, фірмові донер-кебаби, салати з сезонних овочів, свіжа випічка і пахлава, приготована за національним азербайджанським рецептами.

До сплати приймаються готівкові грошові кошти, банківські та паливні картки, а також бонусні карти Level.