Соціальні проекти

Міжнародна екологічна молодіжна ініціатива

У Києві за ініціативи Спілки азербайджанської молоді в Україні та за підтримки Представництва SOCAR в Україні стартував міжнародний проект «Досвід молоді і сталий розвиток». Він об'єднав учасників з п'яти країн світу - України, Азербайджану, Туреччини, Угорщини та Молдови, – які протягом тижня будуть ділитися досвідом, проводити семінари, дискусії на соціальну та екологічну теми.

Крім теоретичної складової, організатори САМУ передбачили для учасників проекту насичену культурну програму. Вона полягала у відвідуванні парку Дружби імені Заріфи Алієвої у м. Ірпені, побудованому Представництвом SOCAR в Україні. У парку учасників ознайомили з історієюжиття і досягненнями всесвітньо відомої азербайджанської вченого-офтальмолога Заріфи Алієвої на честь якої зведено й названо парк. Присутні, перебуваючи в парку, поклали квіти та вшанували пам'ять Заріфи Алієвої.

Також, у парку учасники провели екологічну акціюіз розвішування шпаківень, які для них придбало і наддало Представництво SOCAR в Україні. Кожна команда з п'яти країн-учасниць розвісила на деревах парку по 2 шпаківні, зробивши тим самим свій внесок в екологічну культуру України.